Om oss

Kraft Nordic ingår i Kraft Group som grundades 1991 av Robert Persson Kraft och Johan Kraft. Kraft Group har specialiserat sig på allt inom estetik med flera olika affärsområden och är en av Sveriges största leverantör.

Kraft Nordic startade 2011. Vår ambition är att bli den bästa och mest framgångsrika oberoende leverantören till frisörer.

Välj oss som en långsiktig samarbetspartner när du vill ha en aktiv leverantör som kan salong!

Vårt Team

Leif Goldstein

Säljare


0703-491 903

leif.goldstein@jkraft.se

Kim Rydstedt

Säljare


0734-399 991

kim.rydstedt@jkraft.se

Christer Gustavsson

Säljare


0708-491 906

christer.gustavsson@jkraft.se

Ulf Åstedt

Säljare


0703-491 905

ulf.astedt@jkraft.se

Johan Aronsson

Säljare


0702-748 500

johan.aronsson@jkraft.se

Heinz Ädel

Säljare


0703-786660

heinz.adel@jkraft.se

Gustav Sander

Säljare


0703-130 116

gustav.sander@jkraft.se

Therese Jirving

PR


0706-668 839

therese.jirving@jkraft.se

Peter Elmquist

VD


08-40 305 625

peter.elmquist@jkraft.se